Fólie na ochranu koberců, polyethylen, čirá

Fólie na ochranu koberců, polyethylen, čirá

Úvod Film na ochranu koberců je nejlepší dočasná ochrana koberců, kterou si můžete koupit. Také se o něm říká, že maskování koberců je čirá vysoce kvalitní čirá speciální fólie, která spolehlivě chrání jakýkoli povrch pokrytý kobercem, kdykoli to potřebujete, zejména při stavbě a ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Úvod

Film na ochranu koberců je nejlepší dočasná ochrana koberců, kterou si můžete koupit. Také se o něm říká, že maskování koberců je čirá vysoce kvalitní čirá speciální fólie, která spolehlivě chrání jakýkoli povrch pokrytý kobercem, kdykoli to potřebujete, zejména při stavbě a přestavbě. Tato fólie na ochranu koberců je neuvěřitelně silná, odolná, propíchnutá a odolná proti roztržení. High-tech akrylový lepicí systém na bázi oleje má oproti systémům na bázi rozpouštědel hlavní výhody v tom, že nezbarví ani nezbarví koberce a má čisté uvolnění pro snadné odstranění bez přenosu lepidla. Ideální při přestavování, malování a stěhování, minimalizuje čas čištění a nároky na poškození.

pt2


Detaily produktu

SurovinaPE
BarvaTransparentcolororasthecustomers' požadavek
Tloušťka0,02–0,15 mm (20–150 mikrofonů)
Délka50-2000m
Šířka100-1600 mm
Viskozita4g-800g / 25mm
BaleníRoll v kartonu nebo lze přizpůsobit
MOQ10 000 čtverečních / metr

Speciální

Požadavky

Asthecustomers' požadavky


Vlastnosti produktu

1. Ekologické, zdravé.

2. Flexibilní, snadno se vloží.

3. Chraňte koberce před poškozením při pohybu.

4. Čirý film s lepicí vrstvou.

5. Snadné odstranění. Nezanechává žádné zbytky.

6. Aplikátor odvíjí film na koberec v jednom snadném kroku.


Aplikace

Fólie na ochranu koberců ShengFa je ideální pro ochranu proti:

Špína: Velké stavební práce často zahrnují špínu, půdu a piliny. Pokud si nejste opatrní, tyto nečistoty si mohou najít cestu dovnitř a na váš cenný koberec nebo v horším případě na koberec vašeho klienta&# 39. Naše páska na ochranu koberců zabraňuje nečistotám, aby si našly cestu na vaše koberce.

Nožní provoz:Stavební práce často zahrnují špinavé boty pracovníků, kteří jdou po povrchu všeho druhu, včetně koberců. Použitím našeho lepivého plastového chrániče koberců můžete vytvořit bezpečné cesty nebo jednoduše chránit oblasti, které jsou nejvíce vystaveny obchodu.

Rozlití barvy:Jednou z nejpopulárnějších aplikací je ochrana při malování. Plastový kryt pro ochranu koberců může zabránit vzniku jakýchkoli skvrn nebo souvisejících škod souvisejících s kapáním a jinými překročeními.

Stavební úlomky:Tolik se děje během významných staveb a rekonstrukcí domů. Nikdy nevíte, jaký druh úlomků může být uvnitř konstrukce, kde může představovat hrozbu pro koberce a jiné povrchy. Pokud používáte řešení ochranných fólií od ShengFa, může se váš projekt posunout vpřed bez nežádoucího poškození těchto povrchů.

Prach:Ať už tým nahrazuje dlaždice nebo trhá strop popcornu, není neobvyklé, že při stavebních a rekonstrukčních pracích vznikne spousta prachu. Poslední věc, kterou chcete, je, aby se tento prach usadil na kobercích a do nich. Použití našich dočasných řešení pro ochranu koberců zajišťuje, že se prach shromažďuje na bezpečném místě k odstranění, spíše než k usazování na kobercích.


Proč nás vybrat?

V ShengFa víme, že si nemůžete dovolit poškodit koberce během stavby a renovace. Víme také, že vás už unavují potíže s padacími hadry, plastovými plachtami a pásky na ochranu koberců, které se prostě prostě nelepí. Tato tradiční řešení mají často mnohem větší potíže, než kolik stojí za to, a proto je hezké mít konečně alternativu, která přináší hodnotu vašim malířským pracem. Využijte výhodu fólie na ochranu koberců, abyste se ujistili, že nedochází k žádnému vedlejšímu poškození při přijímání zakázek nebo zahájení projektů „udělej si sám“. Fólie na ochranu koberců může být neocenitelným nástrojem při dokončení práce a pomáhá vám pracovat efektivněji a s větší jistotou. Pokud potřebujete nejlepší roličku z plastového koberce, zvolte ShengFa. Máme 17 let zkušeností s výrobou ochranných fólií. Najdete vysoce kvalitní produkty za přijatelné ceny. Prodáváme hromadně za prémiové a nákladově efektivní možnosti.

Hot Tags: fólie na ochranu koberců, polyethylen, čirá, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, na míru, koupit, cena, OEM, na prodej

Dotaz

You Might Also Like