Ochranný film z tvrdé podlahy, polyethylen, modrý

Ochranný film z tvrdé podlahy, polyethylen, modrý

Úvod Tvrdý podlahový povrchový kryt je průmyslová 3milimetrová polyethylenová fólie určená pro mnoho různých povrchů včetně desek, skříněk, van, dřezů, podlah a mramorových dlaždic. Lepí se od okraje k okraji, umožňuje produktu zůstat na místě a eliminuje záhyby a ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Úvod

Hard Floor Surface Cover je průmyslová 3milimetrová polyethylenová fólie určená pro mnoho různých povrchů, včetně desek, skříněk, van, dřezů, podlah a mramorových dlaždic. Lepí se od okraje k okraji, umožňuje produktu zůstat na místě a eliminuje záhyby a zakopnutí, které jsou u konkurenčních produktů tak typické. Hard Surface Cover působí jako druhá kůže, aby zabránil poškrábání a skvrnám, které se běžně vyskytují během stavebních prací nebo přepravy. Když je čas na úklid, jen oloupejte a zlikvidujte, aby po vás nezůstaly žádné zbytky. Ideální pro přestavby, malování, stěhování, modelování domácích zájezdů a večírků.

pt2


Dočasná ochranná fólie pro tvrdé podlahy, dlaždice a tvrdé povrchy

1. Polyethylenefilm modré barvy se středně lepivou zadní stranou.

2. Chraňte podlahy před poškozením během údržby a lakování.

3. Bezpečně pokrývá dlaždice, tvrdé dřevo, laminát, mramor, žulu a dlaždice.

4. Může také zabránit poškození trubic a počítadel.

5. Snadno se odstraní, nezanechává žádné zbytky.

6. Zkracuje dobu čištění a poškození.


Mnoho použití pro tvrdý povrch& Ochranná páska na podlahu

Ochranné fólie na tvrdou podlahu má mnoho využití. Mnoho našich zákazníků hledá ochranu podlah během stavebních a rekonstrukčních projektů. Po instalaci podlahy je třeba ji udržovat v bezpečí až do dokončení projektu. Totéž platí pro malování. V mnoha případech se místo tradičních hadříků používá ochranná fólie na rolovací podlahu, která poskytuje stejnou úroveň ochrany mnohem snadněji a efektivněji. Ať už natíráte nebo dokončujete stavební a rekonstrukční projekty, můžete použít podlahovou plastovou ochrannou fólii k vytvoření chodníků napříč povrchy a chránit je tak před botami, které jsou blátivé nebo mohou sledovat barvu.


ShengFa Blue Hard Floor Protection Film je ideální pro ochranu podlah z tvrdého dřeva& dlaždice od:

Nečistoty, prach, provoz po chůzi, rozlití barvy, stavební úlomky a celá řada dalších nepořádků!


Profesionálové používají ochrannou fólii ShengFa pro různé aplikace, včetně:

Stavba, přestavba, renovace, restaurování, malování, údržba, modelové domy& vozidla, předváděcí místnosti, den otevřených dveří, večírky, obytné vozy a mnoho dalšího

Získejte kvalitu, kterou potřebujete

Naši zákazníci hledají dvě věci v pásech na ochranu podlahy. Nejprve chtějí produkt, který se rychle rozvíjí a je dostatečně odolný, aby poskytoval potřebnou ochranu. Koneckonců, oblasti výstavby a renovace mohou být drsným prostředím. A zadruhé, chtějí produkt, který se stáhne stejně rychle, aniž by zanechal zbytky nebo podobné poškození. Zanechání nepoškozených povrchů je důležitou součástí každé práce.


Ve společnosti ShengFa poskytujeme vysoce kvalitní role podlahových krytin z plastu, které fungují tak, jak naši zákazníci chtějí. Rychle pokračuje a poskytuje odolný a odolný výkon potřebný v prostředí, kde probíhá konstrukce nebo malování. Jakmile práce skončí, vychází stejně rychle a nezanechává nic než původní podlahu, kterou měla chránit.

Ušetřete na ShengFaNajděte nejlepší film na ochranu podlahy na ShengFa

V ShengFa víme, že si nemůžete dovolit poškodit podlahu během výstavby a renovace. Víme také, že vás už unavují potíže s padacími hadry, plastovými plachtami a páskami na ochranu podlahy, které se prostě prostě nelepí. Pokud podnikáte a obsluhujete své vlastní klienty, potřebujete pásku a dočasnou fólii na ochranu podlahy, které můžete důvěřovat. Ve společnosti ShengFa dodáváme potřebné možnosti lepidla na ochranu podlah a další produkty, které potřebujete, abyste zajistili, že vaši klienti a zákazníci budou plně spokojeni s výsledky, které poskytnete. Máme 17 let zkušeností s výrobou ochranných fólií. Najdete vysoce kvalitní produkty za přijatelné ceny. Prodáváme hromadně za prémiové a nákladově efektivní možnosti. Pokud potřebujete podporu nebo pomoc při hledání ochrany podlahy ve stavbě, jsme tu vždy, abychom vám pomohli.


Hot Tags: tvrdá podlaha ochranná fólie polyethylen, modrá, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, na míru, koupit, cena, OEM, na prodej

Dotaz

You Might Also Like