Ochranná fólie na okenní sklo, polyethylen, modrá

Ochranná fólie na okenní sklo, polyethylen, modrá

Úvod Tato fólie na ochranu okenního skla je modrá fólie se speciálně vytvořeným akrylovým lepidlem na bázi rozpouštědla, které je určeno k přilnutí k oknům, lakovaným kovovým rámům a skleněným nebo hliníkovým panelům. Odstraňte jej bez přenosu lepidla. Použijte jej uvnitř nebo venku ke snížení poškrábání ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Úvod

Tato fólie na ochranu okenního skla je modrá fólie se speciálně vytvořeným akrylovým lepidlem na bázi rozpouštědla, které je určeno k přilnutí k oknům, lakovaným kovovým rámům a skleněným nebo hliníkovým panelům. Odstraňte jej bez přenosu lepidla. Použijte jej uvnitř nebo venku, abyste omezili opravy škrábanců a usnadnili čištění. Fólie propouští světlo, což usnadňuje práci v místnosti a chrání vaše okna. Ušetřete čas a peníze s touto spolehlivou fólií na ochranu oken.


Funkce

1. Modrá polyethylenová fólie s lepicí vrstvou.

2. Ekologické, zdravé.

3. Flexibilní, snadno se vloží.

4. Chraňte okna a sklo před štukem, zbytky, skvrnami od malty, přelakováním atd.

5. Snadné odstranění. Nezanechává žádné zbytky.

6. Používejte uvnitř i venku.


Ochranný film okenního skla ShengFa chrání před:

Na ShengFa je naše fólie na ochranu oken neuvěřitelně všestranná. Naši zákazníci často používají tyto produkty pro celou řadu aplikací, včetně ochrany před nadměrným nástřikem, barvami, maltovými skvrnami a celou řadou dalších nepořádků! Profesionálové používají ochrannou fólii okenního skla ShengFa pro různé aplikace, včetně:

Stavba, renovace, restaurování, údržba, interiér& vnější malba, dveře& výroba oken, omítky, štuky a mnoho dalšího.

Hledáte další řešení ochrany povrchu? Kromě našeho výběru ochranné fólie na okenní sklo nabízíme také ochrannou fólii na podlahy, koberce, desky a další. Projděte si náš úplný výběr produktů na ochranu povrchů a najděte přesně to, co potřebujete.


Vysoce kvalitní ochrana, která zlepší vaši práci

Je důležité najít dočasnou ochranu skla, která splní vaši úlohu, chrání před postřikem a poškozením souvisejícím se stavbou, rekonstrukcí a malováním. Je také důležité najít ochranu okenního skla, která se po dokončení projektu snadno odstraní bez zanechání zbytků.


Možnosti velikosti přizpůsobené vaší aplikaci

Nemusíte se spokojit s jedinou velikostí, když si vyberete konstrukční ochrannou fólii od ShengFa. Nabízíme řadu různých velikostí, abyste si mohli vybrat, co funguje nejlépe.' role najdete v:

12 palců o 200 stopách

24 palců o 200 stopách

36 palců o 200 stopách

48 palců o 200 stopách


Bez ohledu na povahu vašeho projektu renovace, výstavby nebo malování najdete v našem inventáři správnou ochrannou pásku na okna.


Naše továrna

QQ图片20200827171244


FAQS

INSTRUKCE

1. Odloupněte zadní hranu okenního štítu a začněte se odvíjet.

2. Zatlačte okraj na začátek oblasti, která má být zakryta, aby přilnula okenní štít.

3. Pokračujte v rolování na plochu, vyvíjejte tlak a vyhlaďte film.

4. Opatrně odřízněte konec s ostrým okrajem. Po dokončení sklopte okraj fólie zpět proti roli, abyste ji mohli použít později.

Odstranění: srolovat štít okna a odhodit.Zde jsou naše kontaktní informace:

E-mail: zakiliu6688@aliyun.com

Mobilní: +86 13771063101

Další informace o tom, jak vybrat ochrannou fólii nebo jak vám dnes zaslat vzorky, nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.


Hot Tags: ochranná fólie na okenní sklo, polyethylen, modrá, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, na míru, koupit, cena, OEM, na prodej

Dotaz

You Might Also Like