Aplikační a produktové charakteristiky antistatického ochranného filmu

- May 14, 2020-

Výroba antistatického ochranného filmu je založena na aplikaci PET ochranného filmu a na základě PET ochranného filmu se na lepidlo přidá vrstva antistatické kapaliny, aby byla úspěšná, obvykle je Po přidání antistatického efektu se film objeví šedý po srolování, ale obvykle to bude průhledný film, když je vytažen, aby viděl. Antistatická ochranná fólie se v těchto oblastech obvykle používá.

Specifické použití antistatických ochranných fólií:

Za prvé, antistatický ochranný film je vhodný pro dotykovou obrazovku mobilních elektronických výrobků a je také používán jako ochranný film, stejně jako ochranný film pro skleněné čočky a povrchová ochrana různých typů výroby panelů a přepravních výrobků;

Za druhé, antistatický ochranný film je obvykle široce používán v ochraně povrchového materiálu a prevenci statické elektřiny ve výrobním procesu FPC, PCB a elektronických součástek a současně je také chránit výrobek. Statické ochranné fólie se používají jako ochranné prostředky.

Za třetí, antistatický ochranný film se obvykle objeví cross-řezání nemůže odstranit prach, a antistatický ochranný film má také vynikající funkci tisku;

Za čtvrté, antistatická ochranná fólie ochrany procesu pokovování tlačítek mobilního telefonu má chránit plášť plastových dílů, povrch difúzního filmu, PORON a další pěnové děrování a další aspekty ochrany.

Jaké jsou vlastnosti produktu antistatického ochranného filmu?

Za prvé, antistatický ochranný film se vyrábí v čistící dílně v rozsahu ≤1000 třídy. To se provádí tak, aby výrobek mohl mít vynikající vzhled.

Za druhé, anti-statický ochranný film létat produkt je velmi čistý, a má vynikající transparentnost a dobrou odolnost proti povětrnostním vlivům.

Za třetí, antistatický ochranný film je obvykle poměrně snadno odlupovat, a tam bude žádné zbytky vlevo po lepení, a není tam žádná stopa a malé molekuly znečištění.

Za čtvrté, povrch antistatického ochranného filmu je antistatický 10 (6-9) Ω a separační třecí napětí ≤100V statické rozptylování je v rozsahu dat ≤0.8S.

Za páté, antistatický ochranný film může účinně zabránit tomu, aby byl prach a částice ve vzduchu absorbovány produktem, což sníží poškození mikroelektronických zařízení způsobené statickou elektřinou.

32