Výhody antistatického PE ochranného filmu

- Jul 03, 2020-

LCD je zařízení, které se velmi bojí statické elektřiny, takže čím menší je statická elektřina, když je připojen ochranný film, tím lépe. Pokud cítíte statickou elektřinu na pokožce, když odtrhnete ochranný film PE, znamená to, že má statickou elektřinu, počkejte, prosím, Přibližte se k obrazovce a pomalu odtrhněte ochranný film, abyste snížili tvorbu statické elektřiny. Pokud je velikost ochranného filmu větší, statická elektřina je silnější. Samozřejmě, že v současné době existují některé japonské značky (například fuji vysoce kvalitní tištěné produkty Japonska mají antistatickou léčbu), bez ohledu na to, jak trhání nebude generovat statickou elektřinu, takže je určen špičkovými uživateli Apple. Další výhodou antistatického ochranného filmu je, že je snadné připojit. Vzhledem k tomu, že naše filmy jsou v každodenním životě běžným prostředím, bude ve vzduchu spousta prachu. Pokud má ochranný film statickou elektřinu, přiláká okolní prach do ochranného filmu, což vede k mnoha bublinám při natáčení filmu. Samozřejmě, že pro výrobce je použití ne-antistatického ochranného filmu velmi snadné vytvářet problémy, jako jsou nečistoty, pokud jsou vyrobeny z antistatických materiálů, je mnohem pohodlnější.

V současné době neexistuje žádný typ ochranného filmu (PET struktura namísto skleněné struktury), jehož propustnost může dosáhnout 99%. Nejlepší AR film dosahuje pouze 95% díky antireflexnímu a rozjasňujícímu účinku. Stupeň je pouze 92%, takže nevěřte takzvané 99% propustnosti světla na těchto krabicích;

Další personalizované ochranné fólie (jako je antibakteriální ochranný film, barevné zadní samolepky, barevné samolepky na okraji, 3D laserové řezbářské nebo diamantové bleskové ochranné samolepky atd.): Nyní je éra inovací, jen na to nemůžete myslet, bez nich (podniky, výrobci atd.) atd.) Nemůžeš to udělat, prosím, pochop to pomalu.

34