Jak uchovávat ochranný film Pe

- Oct 28, 2020-

Při skladování ochranné fólie musí být výrobek skladován v suchém prostředí při teplotě přibližně 32 ° C - 104 ° C. Tento výrobek musí být chráněn před prachem, vlhkostí, ohněm a přímým slunečním zářením.


Při skladování ochranné fólie by měla být umístěna v roli, nikoli složená. Pokud je doba skladování příliš dlouhá, měla by se jednou za sezónu otočit. Při nakládání a vykládání dopravníkového pásu je nejlepší použít jeřáb a dávat pozor na lanoví s nosníkem, aby bylo možné smyčku provádět hladce, aby nedošlo k poškození okraje pásu, dávejte pozor, abyste náklad nezatěžovali a nevykládali svévolně.


Při skladování ochranné fólie musíme věnovat pozornost jejímu typu a specifikacím a věnovat pozornost jejímu rozumnému použití podle jeho potřeb a konkrétních podmínek. Pokud nejsou povoleny různé odrůdy a jejich odlišné specifikace, je ochranný film jeho pevnosti a počtu jeho vrstev přímo spojen (seskupen) pro použití.


Ochrannou fólii z PE lze ode dne výroby skladovat po dobu 12 měsíců ve skladu bez přímého slunečního záření. Čím vyšší je teplota, tím kratší je doba skladování a doba skladování se každých 10 stupňů sníží o polovinu. Ve vodě rozpustný ochranný film by se měl vyvarovat kontaktu s vodní párou, aby se zabránilo zbytkovému lepidlu.

https://www.wxsfbhmgs.com/

3