ShengFa Protection Film Factory ÚvodFilm na ochranu koberců v autě, Plastový film na ochranu kobercůOchranná fólie na okenní skloOchranný film na povrchovou úpravu automobilu
Ochranný film Blue Window Glass Chrání jak okenní sklo, tak i tabule během instalace, malování, stavby, aplikace štuku, přestavby a demolice. Tento film je ideální pro vnitřní i venkovní práce. Snižuje čištění a škrábání po dokončení stavebního procesu, což šetří váš čas a peníze.Ochranný film pro karoserii může oddělit lak od vzduchu, zabránit kyselému dešti, zabránit oxidaci, chránit jas karoserie a snadno se čistí. Ochranný film má funkce UV ochrany, houževnatosti, odolnosti proti opotřebení a antikolizní.


Fólie na ochranu dřevěných dveříHliníkový povrchový ochranný film
Fólie na dřevěné dveře může chránit koberec, aby se zabránilo poškrábání, značení, poškození a znečištění při procesu ohýbání, lisování, válcování, přepravy a instalace atd.Ochranný film ShengFa z hliníkového povrchu může chránit hliníkové profily před poškrábáním, poškozením, poškozením a znečištěním při procesu ohýbání, lisování, válcování, přepravy a instalace atd. Tento černý bílý ochranný film má krásný vzhled a vynikající kvalitu. Lze jej použít pro všechny druhy hliníkových profilů s různými lepidly, jako je lepidlo s vysokým, středním nebo nízkým lepením. A tento film lze snadno nanášet a odstraňovat a po odstranění nezanechává žádné zbytky lepidla s dobrou povětrnostní schopností.


Mramorový povrchový ochranný film Chraňte mramorOchranný film z nerezové oceli
Ochranný film Chraňte mramor před poškrábáním a prachem pomocí ochranného filmu z mramoru. Poskytuje vynikající bariéru proti vlhkosti a odolává roztržení a roztržení. Tato mramorová ochranná fólie se hladce navíjí a snadno se odstraňuje. Mramorová ochranná fólie je dokonalá fólie na ochranu drahého mramoru na staveništi nebo pro účely přepravy.Ochranná fólie pro zařízení z nerezové oceli se obvykle používá k zabránění tření a poškrábání během přepravy ak zabránění znečištění povrchu elektrických zařízení. .


Fólie na ochranu povrchu domácích spotřebičůČerná bílá ochranná fólie z nerezové oceli
Ochranná fólie pro domácí spotřebiče se obvykle používá k zabránění tření a poškrábání během přepravy ak zamezení znečištění povrchu elektrických spotřebičů. Tato ochranná fólie ztratila svoji funkci, když spotřebič začíná pracovat, takže je třeba ji strhnout.k bílá Ochranná fólie z nerezové oceli je vyrobena z polyethylenové fólie. Poskytne ochrannou bariéru proti poškrábání, značení, poškození a znečištění nerezové oceli při procesu ohýbání, lisování, děrování, řezání, přepravy a instalace.


Shengfa Protection Film Co., Ltd.Film na ochranu koberců ShengFa
Plastová ochranná fólie na podlahu, ochranná fólie z tvrdého dřeva, ochranná fólie na dřevěnou podlahu, samolepicí ochranná fólie na podlahu, ochranná fólie na ochranu koberců, lepicí fólie na ochranu koberců, plastová ochranná fólie na koberce, bezpečnostní skleněná fólie na okna, dočasná ochranná fólie, ochranná fólie na hliník, Ochranný film z nerezové oceli.Vyčistěte koberec jednou a UDRŽUJTE TO ČISTÉ pomocí tohoto skvělého produktu. Vylepšete image vozidla Chrání koberce během ukázek, přepravy nebo údržby. Plastová ochranná fólie na koberec chrání čerstvě očištěné nebo obarvené koberce a dává ojetým vozidlům nový vzhled a dojem.


Ochranný film Pe pro dveřeOchranný film na podlahu
PE ochranná fólie pro povrch dveří je schopna vyhovět zákazníkům' různé potřeby. Naše ochranná fólie PE je navíc k dispozici v různých barvách, jako je transparentní barva, modrá, bílá atd., Na které lze tisknout vzory a slova podle zákazníků' požadavky. Kromě toho lze náš ochranný film přizpůsobit.Dočasná fólie na ochranu podlahy je skvělý produkt, který dokáže dobře chránit koberec, podlahu, dlaždice a schody. Pokud máte v současné době domácí mazlíčky nebo potřebujete svůj dům vyzdobit, bude dobré použít dočasnou fólii na ochranu koberců. Na úklid domu nemusíte ztrácet čas. Dočasná fólie na ochranu koberců je velmi snadno použitelná pouze pro jednu osobu.